
AHQM, PN 16, DN 15, Vooluhulk [m³/h]: 0.11 - 0.7, Väliskeere, G 3/4 A, Paigaldusversioon: vaba
003L3593
AHQM PN16 15/1,25/0,12 väliskeere peale-/tagasivool
003L3593
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 4.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 5.50 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kirjeldus | AHQM PN16 15/1,25/0,12 väliskeere peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 1.25 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 15 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.02 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AHQM PN16 15/1,25/0,12 väliskeere |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 10 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuregulaator | Ei |
| Seadistuse tüüp | None |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AHQM |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | G 3/4 A |
| Ühenduse tüüp | Väliskeere |
| Ventiili koonuse CV materjal | DZR CW602N (CuZn36Pb2As) |
| Ventiili koonuse DP materjal | DZR CW602N (CuZn36Pb2As) |
| Ventiili korpuse materjal | DZR messing CuZn36Pb2AS (CW 602N) |
| Ventiili pesa materjal | DZR CW602N (CuZn36Pb2As) |
| Ventiili suurus | DN 15 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.12 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 0.70 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 0.70 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 0.11 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.475 Kilogram |
| Netokaal | 0.458 Kilogram |
| Volume | 0.922 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421560655 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |