
AFQM 2, PN 40, DN 125, Vooluhulk [m³/h]: 30 - 150, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003G5535
Pressure independent control valve
003G5535
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 15.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 23.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.40 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.46 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.46 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.42 |
| Kirjeldus | Pressure independent control valve |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 250.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 125 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.01 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFQM 2 PN40 125/250 /0,5 flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 40 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| Rõhuklass | PN 40 |
| Rõhuregulaator | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kamber |
| Seadistuse tüüp | Fixed |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM (elastne, kiudmaterjaliga tugevdatud) |
| Täituri suurus [cm2] | 160 cm² |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Töörõhk [bar] [Max] | 40 bar |
| Toote tüüp | AFQM 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 125 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse CV materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Valuteras GP240GH (GS-C 25) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 125 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.50 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 150.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 150.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 30.00 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 124 Kilogram |
| Netokaal | 99 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 637.44 Liter |
| EAN/UPC | 5714279065497 |