
AFQM 2, PN 16, DN 80, Vooluhulk [m³/h]: 8 - 40, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003G5502
Rõhust sõltumatu reguleerventiil
003G5502
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Vooluhulgaregulaator koos sisseehitatud reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 19.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.55 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.51 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.63 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.63 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.57 |
| Kirjeldus | Rõhust sõltumatu reguleerventiil |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 80.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 80 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.01 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AFQM 2 PN16 80/80 /0,2 flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 25 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rõhuregulaator | Ei |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kamber |
| Seadistuse tüüp | Fixed |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM (elastne, kiudmaterjaliga tugevdatud) |
| Täituri suurus [cm2] | 160 cm² |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Töörõhk [bar] [Max] | 16 bar |
| Toote tüüp | AFQM 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 80 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse CV materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 80 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 40.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 40.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 8.00 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 50 Kilogram |
| Netokaal | 43.5 Kilogram |
| Volume | 191.52 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279064957 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |