
PCV-VFGS 2, PN 16, DN 125, 160 m³/h, Äärik
003G1554
Paigalduskomplekt PCV-VFGS2 PN16 125/160 äärik
003G1554
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 15.00 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Min] | 0.50 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | PCV paigalduskomplekt |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.35 |
| Kirjeldus | Paigalduskomplekt PCV-VFGS2 PN16 125/160 äärik |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 160.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 125 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | Assem.kit PCV-VFGS2 PN16 125/160 flange |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Reguleerimise suhtarv | 400:1 |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 200 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt suletud |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Tihendusmaterjal | Metall |
| Toote tüüp | PCV-VFGS 2 |
| Tooterühm | Juhtregulaatoriga ventiilid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 125 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 95 Kilogram |
| Netokaal | 95 Kilogram |
| Volume | 506.1 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421813812 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |