
PCV-VFQ 21, PN 25, DN 125, 160 m³/h, Äärik
003G1544
Paigalduskomplekt PCV-VFQ21 PN25 125/160 äärik
003G1544
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Max] | 15.00 bar |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Min] | 0.50 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Min] | 0.50 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | PCV paigalduskomplekt |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.56 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.54 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.35 |
| Kirjeldus | Paigalduskomplekt PCV-VFQ21 PN25 125/160 äärik |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 160.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 125 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | Assem.kit PCV-VFQ21 PN25 125/160 fl. |
| Nimirõhk [bar] | 25 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguleerimise suhtarv | 400:1 |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt suletud |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Tihendusmaterjal | EPDM |
| Toote tüüp | PCV-VFQ 21 |
| Tooterühm | Juhtregulaatoriga ventiilid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Kõrgtugev malm EN-GJS-400-18-LT (GGG 40.3) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 125 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 93 Kilogram |
| Netokaal | 93 Kilogram |
| Volume | 228 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421814024 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |