
PCV-VFQ 21, PN 16, DN 100, 125 m³/h, Äärik
003G1533
Paigalduskomplekt PCV-VFQ21 PN16 100/125 äärik
003G1533
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Max] | 15.00 bar |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Min] | 0.50 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Min] | 0.50 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | PCV paigalduskomplekt |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.40 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.65 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.62 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.40 |
| Kirjeldus | Paigalduskomplekt PCV-VFQ21 PN16 100/125 äärik |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 125.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 100 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | Assem.kit PCV-VFQ21 PN16 100/125 fl. |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguleerimise suhtarv | 300:1 |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt suletud |
| Täituri suurus [cm2] | 250 cm² |
| Tihendusmaterjal | EPDM |
| Toote tüüp | PCV-VFQ 21 |
| Tooterühm | Juhtregulaatoriga ventiilid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 100 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 82.5 Kilogram |
| Netokaal | 82.5 Kilogram |
| Volume | 221.84 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421813942 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |