
AVQMT, PN 25, DN 40, Vooluhulk [m³/h]: 0.8 - 12, Äärik, Paigaldusversioon: vaba
003H6781
AVQMT PN25 40/20 /0,2 äärik peale-/tagasivool
003H6781
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Voolhulga- ja temperatuuriregulaator koos sisemise reguleerventiiliga |
| Funktsioon VSP - P | Ei |
| Funktsioon VSP - Q | Ei |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 10.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.34 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.58 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.52 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.50 |
| Kirjeldus | AVQMT PN25 40/20 /0,2 äärik peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 20.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 40 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AVQMT PN25 40/20 /0,2 flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 25 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| PN alternatiivne VSP | 16 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Rõhuregulaator | Ei |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kolb |
| Seadistuse tüüp | None |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM |
| Tihendi CV materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AVQMT |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse CV materjal | Tsingikaokindel messing CuZn36Pb2As |
| Ventiili koonuse DP materjal | Tsingikaokindel messing CuZn36Pb2As |
| Ventiili korpuse materjal | Kõrgtugev raud EN-GJS-400-18-LT (GGG 40.3) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4571 |
| Ventiili suurus | DN 40 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 12.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 12.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 0.80 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 12.458 Kilogram |
| Netokaal | 12.458 Kilogram |
| Volume | 26.197 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421543023 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |