
AVPQT, PN 25, DN 40, Vooluhulk [m³/h]: 0.8 - 12, 0.2 bar - 1 bar, Äärik, Paigaldusversioon: Tagasivool
003H6811
AVPQT PN25 40/20 0,2-1,0/0,2 äärik tagasivool
003H6811
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Max] | 1.00 bar |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Min] | 0.20 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Dif.rõhu, vooluhulga- ja temperatuuriregulaator |
| Funktsioon VSP - P | Jah |
| Funktsioon VSP - Q | Jah |
| Funktsioon VSP - T | Jah |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.34 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.58 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.52 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.50 |
| Kirjeldus | AVPQT PN25 40/20 0,2-1,0/0,2 äärik tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 20.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 40 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AVPQT PN25 40/20 0,2-1,0/0,2 flange ret |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | Tagasivool |
| PN alternatiivne VSP | 0 |
| Product line | 08 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Rõhuregulaator | Diferentsiaalrõhu regulaator |
| Seadistuse tüüp | Adjustable |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Täituri membraani materjal | EPDM |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Toote tüüp | AVPQT |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Tsingikaokindel messing CuZn36Pb2As |
| Ventiili korpuse materjal | Kõrgtugev raud EN-GJS-400-18-LT (GGG 40.3) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4571 |
| Ventiili suurus | DN 40 |
| Vooluhulga piiramine | Ei |
| Vooluhulga reguleerimine | Jah |
| Vooluhulgapiiriku dif.rõhk - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Vooluhulk [m³/h] | 10.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 12.00 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 0.80 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 14.11 Kilogram |
| Netokaal | 14.11 Kilogram |
| Volume | 28.957 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421543320 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |