
AVPBT-F, PN 25, DN 15, Vooluhulk [m³/h]: 0.07 - 1.6, 0.5 bar - 0.5 bar, Väliskeere, G 3/4 A, Paigaldusversioon: Tagasivool
003H6586
AVPBT-F PN25 15/2,5 0,5 keere tagasivool
003H6586
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Max] | 0.50 bar |
| Diferentsiaalrõhu seadeväärtus [bar] [Min] | 0.50 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 20.00 bar |
| dPb virtuaalne | 0.2 |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Funktsioon | Dif.rõhu ja vooluhulga regulaator koos voolupiirikuga |
| Funktsioon VSP - P | Jah |
| Funktsioon VSP - Q | Jah |
| Funktsioon VSP - T | Ei |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.41 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.69 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.62 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.60 |
| Kirjeldus | AVPBT-F PN25 15/2,5 0,5 keere tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 2.50 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 15 mm |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.02 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | AVPBT-F PN25 15/2,5 0,5 thread return |
| Nimirõhk [bar] | 25 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldusversioon | Tagasivool |
| PN alternatiivne VSP | 16 |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 25 |
| Rõhuregulaator | Diferentsiaalrõhu regulaator |
| Seadistuse tüüp | Fixed |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Toote tüüp | AVPBT-F |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | G 3/4 A |
| Ühenduse tüüp | Väliskeere |
| Ventiili koonuse DP materjal | Tsingikaokindel messing CuZn36Pb2As |
| Ventiili korpuse materjal | Punane pronks CuSn5ZnPb (Rg5) |
| Ventiili suurus | DN 15 |
| Vooluhulga piiramine | Jah |
| Vooluhulga reguleerimine | Ei |
| Vooluhulk [m³/h] | 1.40 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Max] | 1.60 m³/h |
| Vooluhulk [m3/h] [Min] | 0.07 m³/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 3.116 Kilogram |
| Netokaal | 3.116 Kilogram |
| Volume | 9.59 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421541050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |