
VFQ 22, PN 40, 380 m³/h, DN 150
065B5588
Pressure operated valves
065B5588
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.40 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.34 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.65 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.64 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.41 |
| Kirjeldus | Pressure operated valves |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 380.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 150 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.05 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFQ 22 PN40 150/380 2-way flange flow/re |
| Nimirõhk [bar] | 40 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| Rõhuklass | PN 40 |
| Rõhutasandussüsteem | Chamber |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Tihendi DP materjal | Metall |
| Töörõhk [bar] [Max] | 40 bar |
| Toote tüüp | VFQ 22 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Valuteras GP240GH (GS-C 25) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 150 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 177 Kilogram |
| Netokaal | 167 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 191.52 Liter |
| EAN/UPC | 5715162390412 |