
VFQ 2, PN 16, DN 250, 400 m³/h, Äärik
065B2759
VFQ2 PN16 250/400 2-tee äärik VFM malm
065B2759
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.20 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.16 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.20 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.31 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.31 |
| Kirjeldus | VFQ2 PN16 250/400 2-tee äärik VFM malm |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 400.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 250 mm |
| Material Description | VFQ2 PN16 250/400 2-way flange VFM cast. |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Toote tüüp | VFQ 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili suurus | DN 250 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 374 Kilogram |
| Netokaal | 374 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 614.4 Liter |
| EAN/UPC | 5710104043104 |