
VFQ 2, PN 16, DN 200, 320 m³/h, Äärik
065B2758
VFQ2 PN16 200/320 2-tee äärik VFM malm
065B2758
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.20 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.16 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.20 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.31 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.31 |
| Kirjeldus | VFQ2 PN16 200/320 2-tee äärik VFM malm |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 320.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 200 mm |
| Material Description | VFQ2 PN16 200/320 2-way flange VFM cast. |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Toote tüüp | VFQ 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili suurus | DN 200 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 237.4 Kilogram |
| Netokaal | 237.4 Kilogram |
| Volume | 638.4 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104043241 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |