
VFQ 2, PN 16, DN 150, 280 m³/h, Äärik
065B2664
VFQ2 PN16 150/280 2-tee äärik peale/tagasi
065B2664
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Rõhuvabastus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 24.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.24 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.30 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.33 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.48 |
| Kirjeldus | VFQ2 PN16 150/280 2-tee äärik peale/tagasi |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 280.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 150 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.05 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFQ2 PN16 150/280 2-way flange flow/ret |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Toote tüüp | VFQ 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili suurus | DN 150 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 134 Kilogram |
| Netokaal | 134 Kilogram |
| Volume | 194.82 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421809280 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |