
VFQ 2, PN 16, DN 65, 50 m³/h, Äärik
065B2660
VFQ2 PN16 65/50 2-tee äärik peale-/tagasivool
065B2660
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Rõhuvabastus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 12.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.50 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.44 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.50 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.51 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.53 |
| Kirjeldus | VFQ2 PN16 65/50 2-tee äärik peale-/tagasivool |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 50.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 65 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.03 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFQ 2 DN 65/kvs 50, äärikud |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 200 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Toote tüüp | VFQ 2 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili suurus | DN 65 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 35.48 Kilogram |
| Netokaal | 29.4 Kilogram |
| Volume | 92.82 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421809242 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |