
VFG 221, PN 16, DN 150, 380 m³/h, Äärik
065B5525
Rõhutoimelised ventiilid
065B5525
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.24 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.18 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.38 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.31 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.24 |
| Kirjeldus | Rõhutoimelised ventiilid |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 380.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 150 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.01 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFG 221 PN16 150/380 2-way flange flow/r |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kamber |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Tihendi DP materjal | EPDM |
| Töörõhk [bar] [Max] | 16 bar |
| Toote tüüp | VFG 221 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 150 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 150 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 123 Kilogram |
| Netokaal | 105 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 194.88 Liter |
| EAN/UPC | 5710104516462 |