
VFG 22, PN 40, DN 80, 80 m³/h, Äärik
065B5515
Pressure operated valves
065B5515
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 20.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kavitatsioonitegur | 0.35 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.28 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.51 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.40 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.35 |
| Kirjeldus | Pressure operated valves |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 80.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 80 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.03 |
| Lekkekadu [% Kvs] | 0.03 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFG 22 PN40 80/80 2-way flange flow/ret |
| Nimirõhk [bar] | 40 bar |
| Paigaldusversioon | vaba |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte ja -jahutus |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 40 |
| Rõhutasandussüsteemi reguleerventiili sisu | Kamber |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Tihendi DP materjal | Metall |
| Töörõhk [bar] [Max] | 40 bar |
| Toote tüüp | VFG 22 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse suurus | DN 80 |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili korpuse materjal | Valuteras EN-GP-240-GH (GS-C 25) |
| Ventiili pesa DP materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 80 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 38 Kilogram |
| Netokaal | 32 Kilogram |
| Volume | 84 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5714279052503 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |