
VFG 21, PN 16, DN 15, 4 m³/h, Äärik
065B2502
VFG21 PN16 15/4 2-tee äärik peale/tagasi
065B2502
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 30% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Funktsioon | Rõhuvabastus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Käik [mm] | 6.00 mm |
| Kavitatsioonitegur | 0.60 |
| Kavitatsioonitegur 100% | 0.41 |
| Kavitatsioonitegur 25% | 0.69 |
| Kavitatsioonitegur 50% | 0.62 |
| Kavitatsioonitegur 75% | 0.60 |
| Kirjeldus | VFG21 PN16 15/4 2-tee äärik peale/tagasi |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 4.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 15 mm |
| Leke ava kaudu, maks. [% Kvs] | 0.01 |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | VFG21 15/4 2-TEE ÄÄRIKUTEGA PN16 F/R |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldusversioon | vaba |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Kaugküte |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 10 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 150 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 2 °C |
| Spindli asend | Normaalselt avatud |
| Tihendusmaterjal | EPDM |
| Toote tüüp | VFG 21 |
| Tooterühm | Rõhu- ja vooluhulgaregulaatorid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ventiili koonuse materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4404 |
| Ventiili korpuse materjal | Hallmalm EN-GJL-250 (GG-25) |
| Ventiili pesa materjal | Roostevaba teras, mat. nr 1.4021 |
| Ventiili suurus | DN 15 |
| Vooluhulga karakteristik | Lineaarne optimeeritud |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 6.008 Kilogram |
| Netokaal | 6.008 Kilogram |
| Volume | 11.781 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421804193 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |