
Tilbehør til pressostater og termostater, Følerlomme
060L354066
Typebetegnelse: Følerlomme, Anvendes til produkt: KPS; CAS, Længde på følerlomme min. [mm]: 85, Tryk indgangsforb. type: M, Pakkeformat: Multipak, Antal pr. pakkeformat: 10
060L354066
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal pr. pakkeformat | 10 stk. |
| Anvendes til produkt | CASKPS |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekstern følerlomme Ø [mm] | 15.0 mm |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| Følerlomme forb. længde [mm] | 30 mm |
| Følerlomme, materiale | Rustfrit stål |
| Indeholder batterier | No |
| Int. følerlomme Ø [mm] | 13.5 mm |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Længde på følerlomme min. [mm] | 85 mm |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Sensor Pocket |
| Min. følerlommelængde [in] | 3 1/3 in |
| Pakkeformat | Multipak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgruppe | Tilbehør til pressostater og termostater |
| Produktnavn | Følerlomme |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Størrelse på tryktilgangsforbindelse [mm] | 27 x 2 |
| Tryk indgang intern/ekstern | Ekstern |
| Tryk indgangsforb. std. | ISO 261 |
| Tryk indgangsforb. type | M |
| Typebetegnelse | Følerlomme |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.095 Kilogram |
| Nettovægt | 0.093 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Volume | 0.1 Liter |
| EAN/UPC | 5702428400510 |