
Tilbehør til pressostater og termostater, SML.TILBEH.POSE SML.KAP.RØR (RUSTFAST)
060-016966
Typebetegnelse: Kapillarrør, Pakkeformat: Multipak, Antal pr. pakkeformat: 15
060-016966
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal pr. pakkeformat | 15 stk. |
| Anvendes til produkt | KPMPRT |
| Dele inkl. | 2 skiver, cu |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| Indeholder batterier | No |
| Kapilarrørslængde [in] | 39.0 in |
| Kapillarrørslængde [mm] | 1000 mm |
| Kapillarrørsmateriale | Rustfrit stål |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | SML.TILBEH.POSE SML.KAP.RØR (RUSTFAST) |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Multipak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgruppe | Tilbehør til pressostater og termostater |
| Produktnavn | Kapillarrør |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Størrelse på tryktilgangsforbindelse [in] | 1/2 |
| Tilslutning note | 16 mm "rørhale" |
| Tryk indgang intern/ekstern | Indre |
| Tryk indgangsforb. std. | ISO 228-1 |
| Tryk indgangsforb. type | G |
| Typebetegnelse | Kapillarrør |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.192 Kilogram |
| Nettovægt | 0.182 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Volume | 0.437 Liter |
| EAN/UPC | 5702428130165 |