
Tilbehør til pressostater og termostater, SML.TILBEH.POSE SML.KAP.RØR (M10 - G 3/8
060-008266
Typebetegnelse: Kapillarrør, Pakkeformat: Multipak, Antal pr. pakkeformat: 40
060-008266
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal pr. pakkeformat | 40 stk. |
| Anv. til prod. note | Til R717 |
| Anvendes til produkt | CASKPSMBCRT |
| Dele inkl. | 1 skive, al. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| Indeholder batterier | No |
| Kapilarrørslængde [in] | 39.0 in |
| Kapillarrørslængde [mm] | 1000 mm |
| Kapillarrørsmateriale | Stål |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | SML.TILBEH.POSE SML.KAP.RØR (M10 - G 3/8 |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Multipak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgruppe | Tilbehør til pressostater og termostater |
| Produktnavn | Kapillarrør |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Størrelse på tryktilgangsforbindelse [mm] | 10 x 0.75 |
| Størrelse på trykudgangsforbindelse[in] | 3/8 |
| Tilslutning note | 25 mm "rørhale"Bi-flow |
| Tryk afgangsforb. standard | ISO 228-1 |
| Tryk afgangsforb. type | G |
| Tryk indgang intern/ekstern | Indre |
| Tryk indgangsforb. type | M |
| Typebetegnelse | Kapillarrør |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.104 Kilogram |
| Nettovægt | 0.036 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Volume | 0.38 Liter |
| EAN/UPC | 5702428365215 |