
Tilbehør til pressostater og termostater, Følerlomme
017-437066
Typebetegnelse: Følerlomme, Anvendes til produkt: RT; KP, Længde på følerlomme min. [mm]: 112, Tryk indgangsforb. type: G, Størrelse på tryktilgangsforbindelse [in]: 1/2, Pakkeformat: Multipak, Antal pr. pakkeformat: 10
017-437066
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal pr. pakkeformat | 10 stk. |
| Anvendes til produkt | KPRT |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekstern følerlomme Ø [mm] | 11.0 mm |
| EU RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Følerlomme forb. længde [mm] | 22 mm |
| Følerlomme, materiale | Messing |
| Indeholder batterier | No |
| Int. følerlomme Ø [mm] | 9.5 mm |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Længde på følerlomme min. [mm] | 112 mm |
| Material Description | TILBEHØR DYRØR MESSING |
| Min. følerlommelængde [in] | 4 7/16 in |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Multipak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgruppe | Tilbehør til pressostater og termostater |
| Produktnavn | Følerlomme |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | c68e1b39-d5af-49ae-b726-bda67e0b6d35 |
| SCIP-dossier produktnavn | RT Accessories -3 |
| Størrelse på tryktilgangsforbindelse [in] | 1/2 |
| Tryk indgang intern/ekstern | Ekstern |
| Tryk indgangsforb. std. | ISO 228-1 |
| Tryk indgangsforb. type | G |
| Typebetegnelse | Følerlomme |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.106 Kilogram |
| Nettovægt | 0.101 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Volume | 0.101 Liter |
| EAN/UPC | 5702423155873 |