
Tilbehør til pressostater og termostater, Følerlomme
017-421666
Typebetegnelse: Følerlomme, Anvendes til produkt: RT; KP, Længde på følerlomme min. [mm]: 465, Tryk indgangsforb. type: G, Størrelse på tryktilgangsforbindelse [in]: 1/2, Pakkeformat: Multipak, Antal pr. pakkeformat: 12
017-421666
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal pr. pakkeformat | 12 stk. |
| Anvendes til produkt | KPRT |
| Dele inkl. | Pakningssæt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekstern følerlomme Ø [mm] | 11.0 mm |
| EU RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Følerlomme forb. længde [mm] | 22 mm |
| Følerlomme, materiale | Messing |
| Indeholder batterier | No |
| Int. følerlomme Ø [mm] | 9.5 mm |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Længde på følerlomme min. [mm] | 465 mm |
| Material Description | SML. TILBEHØR DYKRØR MS |
| Min. følerlommelængde [in] | 18 5/16 in |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Multipak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktgruppe | Tilbehør til pressostater og termostater |
| Produktnavn | Følerlomme |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | c68e1b39-d5af-49ae-b726-bda67e0b6d35 |
| SCIP-dossier produktnavn | RT Accessories -3 |
| Størrelse på tryktilgangsforbindelse [in] | 1/2 |
| Tryk indgang intern/ekstern | Ekstern |
| Tryk indgangsforb. std. | ISO 228-1 |
| Tryk indgangsforb. type | G |
| Typebetegnelse | Følerlomme |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.176 Kilogram |
| Nettovægt | 0.17 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Volume | 0.431 Liter |
| EAN/UPC | 5702428043281 |