
ECL-applikationsnøgler, A237
087H3821
Applikationsnøgle A237/337 DE
087H3821
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal motorventiler | 1 |
| Antal pumper | 4 |
| Antal varmekredse | 1 |
| Antal varmtvandskredsløb | 1 |
| Beskrivelse | Applikationsnøgle A237/337 DE |
| CE-mærket | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | 6(c) |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | 7.3 |
| Godkendelse | CE |
| Indeholder batterier | No |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| Konstruktion | løs |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | ECL APPLICATION KEY A237 / A337 DE |
| Øjeblikkelig varmtvandssystem | Nej |
| Pakke, bredde [mm] | 0 mm |
| Pakke, dybde [mm] | 0 mm |
| Pakke, højde [mm] | 0 mm |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | ECL-applikationsnøgler |
| Produkttype | A237 |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| SCIP-dossier nr. | 5c5f41af-d353-4487-b9d5-4bd3c4388c00 |
| Varmtvandsbeholdersystem | Ja |
| Varmtvandsladesystem med beholder | Ja |
| Zone control | No |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.396 Kilogram |
| Nettovægt | 0.155 Kilogram |
| Volume | 1.267 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104033303 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |