
ECmat Aqua, ECmat Aqua Sběrač/rozdělovač pro tři rohože
088L9286
ECmat Aqua Sběrač/rozdělovač pro tři rohože
088L9286
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hloubka balení [mm] | 250 mm |
| Material Description | Danfoss ECmat Aqua Manifold for 3 Mat |
| Označení CE | Yes |
| Popis | ECmat Aqua Sběrač/rozdělovač pro tři rohože |
| Popis produktu | ECmat Aqua |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Topné rohože |
| Sada příslušenství | No |
| Schválení | CE |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Šířka balení [mm] | 35 mm |
| Typ výrobku | ECmat Aqua |
| Uložení baterií | No |
| UNSPSC CODE | 40101830 |
| Výška balení [mm] | 170 mm |
| Značení | Danfoss |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.354 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.35 Kilogram |
| Objem | 1.488 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466220696 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |