
ECmat Aqua, ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m)
088L9280
ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m)
088L9280
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hloubka balení [mm] | 598 mm |
| Material Description | Danfoss ECmat Aqua 3m² |
| Oblast pokrytí [m²] | 3.00 m² |
| Označení CE | Yes |
| Popis | ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m) |
| Popis produktu | ECmat Aqua |
| Product length [mm] | 6 mm |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Topné rohože |
| Provozní teplota [°C] [max.] | 70 °C |
| Schválení | CE |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Šířka balení [mm] | 195 mm |
| Šířka výrobku [mm] | 1 mm |
| Teplota vody [°C] [max.] | 70 °C |
| Tloušťka [mm] | 8.00 mm |
| Typ výrobku | ECmat Aqua |
| Uložení baterií | No |
| UNSPSC CODE | 40101830 |
| Vnější plášť | PE-RT |
| Vnější plášť barva | Modrá |
| Výška balení [mm] | 195 mm |
| Záruka [Year] | 10 |
| Značení | Danfoss |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.73 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.71 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466220665 |