
Sběrače a rozdělovače SSM, Nerezová ocel, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 6, 10 bar
088U1316
088U1316
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Material Description | C4C Manifold bundle 6+6 |
| Odvzdušňovací ventil | Manuální |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 6 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
| Přednastavení | Ano |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Průtokoměr | Ne |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovače SSM |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 6.6 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 6.2 Kilogram |
| Objem | 0.025 Cubic meter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162456705 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |