
Sběrače a rozdělovače SSM, Nerezová ocel, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 5, 10 bar
088U0805
Sběrač/rozdělovač SSM 5+5
088U0805
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Material Description | SSM manifold 5+5 |
| Odvzdušňovací ventil | Manuální |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 5 |
| Popis | Sběrač/rozdělovač SSM 5+5 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Průtokoměr | Ne |
| SCIP dossier no. | f1839029-206a-4d57-bad0-79a64611c783 |
| SCIP dossier product name | SSM manifold x+x |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovače SSM |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 3.168 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 3.13 Kilogram |
| Objem | 8.533 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425119439 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |