
Sběrače a rozdělovačeSSM-F, Nerezová ocel, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 10, 6 bar
088U0760
Sběrač/rozdělovač SSM 10+10 s průtokoměrem
088U0760
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Material Description | SSM-10F manifold set with flowmeters |
| Odvzdušňovací ventil | Manuální |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 10 |
| Popis | Sběrač/rozdělovač SSM 10+10 s průtokoměrem |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 6 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Průtokoměr | Ano |
| SCIP dossier no. | 767ea979-0974-40f2-ab01-a21fd0747106 |
| SCIP dossier product name | SSM manifold set with flowmeters |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 60 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovačeSSM-F |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zkušební tlak [bar] | 10 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 5.44 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 5.361 Kilogram |
| Objem | 15.146 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425114755 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |