
SSM sada rozdělovače, Nerezová ocel, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 9, 6 bar
088U0659
SSM Bundle 9+9
088U0659
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Material Description | SSM 9+9 set |
| Odvzdušňovací ventil | Manuální |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 9 |
| Popis | SSM Bundle 9+9 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 6 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Prepack |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průměr připojení na straně 1 [mm] | 16.0 mm |
| Průtokoměr | Ano |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 60 °C |
| Typ výrobku | SSM sada rozdělovače |
| Typy připojení | Kompresní fitinka |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení | 3/4" |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zkušební tlak [bar] | 10 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 7.98 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 6.857 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 20.766 Liter |
| EAN/UPC | 5715162278673 |