
SSM sada rozdělovače, Nerezová ocel, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 2, 6 bar
088U0652
SSM Bundle 2+2
088U0652
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Material Description | SSM 2+2 set |
| Odvzdušňovací ventil | Manuální |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 2 |
| Popis | SSM Bundle 2+2 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 6 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Prepack |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průměr připojení na straně 1 [mm] | 16.0 mm |
| Průtokoměr | Ano |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 60 °C |
| Typ výrobku | SSM sada rozdělovače |
| Typy připojení | Kompresní fitinka |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení | 3/4" |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zkušební tlak [bar] | 10 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 4.447 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 3.005 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 16.416 Liter |
| EAN/UPC | 5715162278574 |