
Mosaz, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 7, 10 bar
088U0887
C4C FHR Presetted Manifold 7+7
088U0887
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Mosaz |
| Material Description | C4C FHR Presetted Manifold 7+7 |
| Odvzdušňovací ventil | Nezahrnuje |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 7 |
| Popis | C4C FHR Presetted Manifold 7+7 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Průtokoměr | Ne |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Manifold FHR |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 3 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.9 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.003 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162497012 |