
Sběrače a rozdělovačeFHR-B, Mosaz, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 6, 10 bar
088U0876
C4C FHR-B Basic Manifold 6+6
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Sběrače a rozdělovačeFHR
088U0876
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Mosaz |
| Material Description | C4C FHR-B Basic Manifold 6+6 |
| Odvzdušňovací ventil | Nezahrnuje |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 6 |
| Popis | C4C FHR-B Basic Manifold 6+6 |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Přednastavení | Ne |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Průtokoměr | Ne |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovačeFHR-B |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.2 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.1 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.002 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162418772 |