
Sběrače a rozdělovače FHF-B, Mosaz, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 11, 10 bar
088U0551
Sběrač/rozdělovač 11+11 Uzavírací
088U0551
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Mosaz |
| Material Description | Manifold 11+11 Shutoff |
| Odvzdušňovací ventil | Nezahrnuje |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 11 |
| Popis | Sběrač/rozdělovač 11+11 Uzavírací |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
| Přednastavení | Ne |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Provozní teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtokoměr | Ne |
| SCIP dossier no. | ea3f29ae-396c-45ea-b074-8fea2b139d90 |
| SCIP dossier product name | Manifold x+x Shutoff |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovače FHF-B |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 6.416 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 6.416 Kilogram |
| Objem | 3.666 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420081120 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |