
Sběrače a rozdělovačeFHF, Mosaz, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 12, 10 bar
088U0512
Sběrač/rozdělovač 12+12 Danfoss BIV
088U0512
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Mosaz |
| Material Description | Manifold 12+12 Danfoss BIV |
| Odvzdušňovací ventil | Nezahrnuje |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 12 |
| Popis | Sběrač/rozdělovač 12+12 Danfoss BIV |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
| Provozní teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtokoměr | Ne |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovačeFHF |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 7782 Gram |
| Čistá hmotnost | 7304 Gram |
| Objem | 5.652 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420080918 |
| Proposition 65 | No significant risk |