
Sběrače a rozdělovačeFHF, Mosaz, Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.]: 4, 10 bar
088U0504
Sběrač/rozdělovač 4+4 Danfoss BIV
088U0504
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 0.600 bar |
| Materiál | Mosaz |
| Material Description | Manifold 4+4 Danfoss BIV |
| Odvzdušňovací ventil | Nezahrnuje |
| Počet přípojek rozdělovače vytápění [smyčky] [max.] | 4 |
| Popis | Sběrač/rozdělovač 4+4 Danfoss BIV |
| Pracovní tlak [bar] [max.] | 10 bar |
| Přednastavení | Ano |
| Připojení ventilu | Danfoss RA |
| Product line | 34 |
| Produktová skupina | Sběrače a rozdělovače a jejich sady |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Provozní teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtokoměr | Ne |
| SCIP dossier no. | 0f2f0bac-966c-4b04-9308-d05f77ce531d |
| SCIP dossier product name | Manifold x+x Danfoss BIV |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota průtoku [°C] [max.] | 90 °C |
| Typ výrobku | Sběrače a rozdělovačeFHF |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zkušební tlak [bar] | 16 bar |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.43 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.43 Kilogram |
| Objem | 2.624 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420080833 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |