
Povrchová montáž, Skříně podlahového vytápění, Pozinkovaná ocel, 1050 mm
088X0918
On wall cabinet, width 1050 mm
088X0918
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hloubka [mm] | 130 mm |
| Materiál | Pozinkovaná ocel |
| Material Description | Skříň na zeď; šířka 105 cm |
| Popis | On wall cabinet, width 1050 mm |
| Product line | 34 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Skříně podlahového vytápění |
| Šířka [mm] | 1050.00 mm |
| Typ výrobku | Povrchová montáž |
| Uložení baterií | No |
| Výška [mm] | 600 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 11.45 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 10.3 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 89.04 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477533 |