
Podomítkový, Skříně podlahového vytápění, Pozinkovaná ocel, 1060 mm
088X0914
In wall cabinet, width 1060 mm
088X0914
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Materiál | Pozinkovaná ocel |
| Material Description | Podomítková skříň; šířka 99,5 cm |
| Nastavitelný výškový rozsah [mm] [max.] | 675 mm |
| Nastavitelný výškový rozsah [mm] [min.] | 585 mm |
| Popis | In wall cabinet, width 1060 mm |
| Product line | 34 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Skříně podlahového vytápění |
| Rozsah hloubky [mm] [max.] | 145 mm |
| Rozsah hloubky [mm] [min.] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 1060.00 mm |
| Typ výrobku | Podomítkový |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 10800 Gram |
| Čistá hmotnost | 10500 Gram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 85.473 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477496 |