
USV-S, DN 32, Vnitřní závit
003Z2234
USV-S DN 32, vnitřní závit, seřizovací ventil
003Z2234
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 150 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ne |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 6.30 m³/h |
| Material Description | USV-S DN32, R 1 1/4", PN16 |
| Materiál těla ventilu | Mosaz |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Omezení průtoku | Ano |
| Popis | USV-S DN 32, vnitřní závit, seřizovací ventil |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ výrobku | USV-S |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 32 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.136 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.053 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 2.239 Liter |
| EAN/UPC | 5710104082837 |