
MVT, DN 50, Vnitřní závit
003Z4086
MVT DN 50, vnitřní závit, ventil s manuálním přednastavením
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: MVT
003Z4086
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 40.00 m³/h |
| Material Description | MVT DN 50 G2" int. thread |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | MVT DN 50, vnitřní závit, ventil s manuálním přednastavením |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 2.50 bar |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ výrobku | MVT |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 50 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.611 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.6 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 3.356 Liter |
| EAN/UPC | 5702425180583 |