
LENO MSV-BD, DN 15 LF, Vnější závit ISO 228/1
003Z4100
MSV-BD DN 15, LF, vnější závit, ventil s manuálním přednastavením
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Manuální vyvařovací ventily LENO™ MSV-BD
003Z4100
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [kPa] [max.] | 3 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 2.50 m³/h |
| Material Description | MSV-BD DN15 LF G¾" filet ext. |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | MSV-BD DN 15, LF, vnější závit, ventil s manuálním přednastavením |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 2.50 bar |
| SCIP dossier no. | 35d16385-2142-475f-afb7-d3dbdff39012 |
| SCIP dossier product name | MSV-BD DN15-DN50 (1) |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Shut-off leakage rate (ISO 5208) | Rate A |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ výrobku | LENO MSV-BD |
| Typy připojení | Vnější závit ISO 228/1 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 15 LFLow flow |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zapojení | G ¾ A |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.835 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.812 Kilogram |
| Objem | 1.417 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420085517 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |