
LENO MSV-B, DN 15, Vnitřní závit
003Z4031
MSV-B DN 15, vnitřní závit, ventil s manuálním přednastavením
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: LENO™ MSV-B
Doporučená náhrada: 003Z7001
003Z4031
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ne |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 3.00 m³/h |
| Material Description | MSV-B DN15 Rp 1/2" int. |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | MSV-B DN 15, vnitřní závit, ventil s manuálním přednastavením |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | e31a4e1f-b706-4ff7-acc3-f3e2d361ce7e |
| SCIP dossier product name | MSV-B DN15-DN50 (1) |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ výrobku | LENO MSV-B |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 15 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zapojení | Rp ½ |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.724 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.594 Kilogram |
| Objem | 1.395 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420096421 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |