
AB-QM 4.0 CO6 Flexo, DN 15, Nízký průtok
003Z1580
AB-QM 4.0 CO6 Flexo DN15 18 mm
003Z1580
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Jmen. průtok [m3/h] | 0.200 m³/h |
| Material Description | AB-QM 4.0 CO6 Flexo DN15 LF 18mm |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Popis | AB-QM 4.0 CO6 Flexo DN15 18 mm |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Tlakově nezávislé vyvažovací a regulační ventily |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | 0 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ průtoku | Nízký průtok |
| Typ výrobku | AB-QM 4.0 CO6 Flexo |
| Typy připojení | Lisovací tvarovka 18 mm |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 15 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 4.32 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 3.285 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162731956 |