
RA-HC, DN 25, Bez měřicích koncovek, Vnitřní závit
003Z3921
RA-HC DN 25, vnitřní závit, bez měřicích koncovek, regulační ventil
003Z3921
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 5.50 m³/h |
| Material Description | RA-HC valve DN 25 w/o nip Kvs 5,5 м3/ч |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Měřicí koncovky | Bez měřicích koncovek |
| Popis | RA-HC DN 25, vnitřní závit, bez měřicích koncovek, regulační ventil |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 100 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 1.00 bar |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ výrobku | RA-HC |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 25 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.52 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.534 Kilogram |
| Objem | 0.566 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420117386 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |