
RA-C, DN 15, Vnější závit
013G3094
RA-C DN 15, vnější závit, regulační ventil
013G3094
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 1.20 m³/h |
| Material Description | RA-C 15 L |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Popis | RA-C DN 15, vnější závit, regulační ventil |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 0.60 bar |
| SCIP dossier no. | 8cc51032-0f02-49e1-8006-3dc35f92727e |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | RA-C DN15, Cooling valve |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ výrobku | RA-C |
| Typy připojení | Vnější závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 15 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.222 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.003 Kilogram |
| Objem | 0.256 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420031507 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |