
Prostorový regulátor, FEK, Kapilární potrubí [m]: 8
013G5468
FEK-IF senzor regulace klimatizace 8m
013G5468
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| Kapilární potrubí [m] | 8 |
| Material Description | FEK, IF Climate Control, cooling, 8m |
| Popis | FEK-IF senzor regulace klimatizace 8m |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Prostorový regulátor |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | 142f9854-8675-487e-b40d-ae20eed4c21a |
| SCIP dossier product name | "FED-K-V_1" |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ výrobku | FEK |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.42 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.42 Kilogram |
| Objem | 1.661 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420038100 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |