
Prostorový regulátor, FED, Kapilární potrubí [m]: 6+11
013G5469
FED senzor pro sekvenční regulaci chlazení avytápění 6+11m
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Prostorové termostaty
013G5469
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| Kapilární potrubí [m] | 6+11 |
| Material Description | FED, IF Climate Control, 6+11m |
| Popis | FED senzor pro sekvenční regulaci chlazení avytápění 6+11m |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Prostorový regulátor |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | e2a7d874-43f9-4b17-8a44-ce94ae654f17 |
| SCIP dossier product name | FED IF Clinate Comtrol 6+11m |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ výrobku | FED |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.52 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.52 Kilogram |
| Objem | 1.607 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420072104 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |