
Prostorový regulátor, FED, Kapilární potrubí [m]: 7+8
013G5461
FED senzor pro sekvenční regulaci chlazení avytápění, 7+8m
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Prostorové termostaty
013G5461
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| Kapilární potrubí [m] | 7+8 |
| Material Description | FED, IF Climate Control, 7+8m |
| Popis | FED senzor pro sekvenční regulaci chlazení avytápění, 7+8m |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Prostorový regulátor |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | 142f9854-8675-487e-b40d-ae20eed4c21a |
| SCIP dossier product name | "FED-K-V_1" |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ výrobku | FED |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.516 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.516 Kilogram |
| Objem | 1.607 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420047805 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |