
TVM-W, DN 20
003Z3145
TVM-W DN 20, termostatický směšovací ventil
003Z3145
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Integrovaná zpětná klapka | Ano |
| Kompatibilní s RoHS | Out of scope |
| Kvs hodnota se zpětnou klapkou [m3/h] | 2.10 m³/h |
| Label product | Yes |
| Material Description | TVM-W DN20 2g with NR |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR + ošetření proti vodnímu kameni |
| Popis | TVM-W DN 20, termostatický směšovací ventil |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Vyvážení rozvodůteplé vody |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 5.00 bar |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.] | 70 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.] | 35 °C |
| SCIP dossier no. | 053b7914-9873-46c2-9c7f-7244cdc4e115 |
| SCIP dossier product name | "003Z3145" |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Tovární nastavení [°C] | 50 °C |
| Třída tlaku | PN 10 |
| Typ výrobku | TVM-W |
| Typy připojení | Vnější závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 20 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.416 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.35 Kilogram |
| Objem | 0.488 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425101700 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |