
AQ, DN 350, 21 KPa - 210 KPa, 3.96 m³/h - 690.16 m³/h
003Z3784
AQ DN 350, omezovač průtoku
003Z3784
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Délka [m] | 243.00 m |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 210 KPa |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [min.] | 21 KPa |
| Hmotnost [kg] | 55.000 kg |
| Material Description | AQ DN350 dPv 21-210kPa Flow 3,96-690,16 |
| Popis | AQ DN 350, omezovač průtoku |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtok [m³/h] [max.] | 690.16 m³/h |
| Průtok [m³/h] [min.] | 3.96 m³/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Směr | Definováno šipkou na tělese ventilu |
| Třída tlaku | PN 25 |
| Typ výrobku | AQ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 350 |
| Výška [mm] | 448 mm |
| Výška s měřicími koncovkami [mm] | 478 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 70 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 55 Kilogram |