
AQ, DN 150, 35 KPa - 210 KPa, 4.3 m³/h - 153.29 m³/h
003Z3773
AQ DN 150, omezovač průtoku
003Z3773
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Délka [m] | 220.00 m |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 210 KPa |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [min.] | 35 KPa |
| Hmotnost [kg] | 14.200 kg |
| Material Description | AQ DN150 dPv 35-210kPa Flow 4,30-153,29 |
| Popis | AQ DN 150, omezovač průtoku |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtok [m³/h] [max.] | 153.29 m³/h |
| Průtok [m³/h] [min.] | 4.30 m³/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Směr | Definováno šipkou na tělese ventilu |
| Třída tlaku | PN 25 |
| Typ výrobku | AQ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 150 |
| Výška [mm] | 218 mm |
| Výška s měřicími koncovkami [mm] | 248 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 14.2 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 14.2 Kilogram |